Przygotujemy wakacje na zamówienie

Każda nasza oferta jest dostosowywana pod klienta. Zależy nam na tym, aby nasze wyjazdy były niezapomnianą przygodą, która odpowiada uczestnikom. Nie ma w tym grama przesady, bo są one organizowane dla Was. Nie są to wycieczki z typowego biura podróży, gdzie jedziecie dużą grupą i trzeba się dostosować. To my słuchamy Waszych potrzeb, a wtedy dzieje się magia i możecie pozwolić sobie na nieziemski relaks.

Wypełnij formularz

Na początek wystarczy niezobowiązująco wypełnić formularz. Opowiedzcie nam o tym, jak chcecie, aby wyglądały Wasze wymarzone wakacje. Gdzie chcecie jechać? Ile osób i w jakim wieku będzie podróżować? Czy macie jakieś specjalne wymagania odnośnie wyjazdu? To są niektóre pytania, na które będziecie mogli odpowiedzieć.
Zamów wakacje

Planujemy Waszą 
podróż marzeń

Cały proces trwa około 10 dni. To etap, w którym uwzględniamy wszystkie Wasze uwagi, kontaktujemy się z liniami lotniczymi, hotelami, dobieramy odpowiednie atrakcje, sprawdzamy dostępność tych miejsc - planujemy całość od A do Z.

Na tym etapie zazwyczaj przedstawiamy Wam przewodnika, który będzie z Wami podczas wyjazdu. Możecie wybrać też wariant bez niego, wtedy szukamy dla Was niezawodnych samochodów i polecamy naszych, sprawdzonych lokalnych kierowców.

Oferta została wysłana

Przygotowaną ofertę otrzymujecie w formie tekstowo-graficznej w pliku PDF. Macie tam dokładnie rozpisane dni, atrakcje, hotele. Na tym etapie możemy zrobić jeszcze jakieś korekty lub uwzględnić Wasze dodatkowe oczekiwania. Wtedy kontaktujemy się na bieżąco i zmieniamy.

Trzeba też pamiętać, że jeśli proces od przygotowania oferty do jej akceptacji będzie stosunkowo długi, ceny mogą się zmienić (np. lotów). Tak samo w przypadku oferty last minute, zrobimy wszystko, żeby się udało, ale potrzebujemy szybkich decyzji, żeby wymarzony odpoczynek był dopięty na ostatni guzik.

Oferta końcowa

Przesyłamy Wam ofertę wraz ze wzorem umowy, informacją na temat przetwarzania danych osobowych, informacją o ubezpieczeniu. Wy wypełniacie dokumenty i przesyłacie je do nas, my odsyłamy je Wam tuż po podpisaniu. Umowa zostaje zawarta. Zgodnie z umową wpłacacie nam zaliczkę, a my potwierdzamy wszystkie potrzebne rezerwacje.

Możecie odliczać czas
do wymarzony wakacji

Nie pozostaje Wam nic innego, jak cieszyć się wakacjami! Umowa podpisana, rezerwacje dograne, pozostaje Wam tylko przygotować odpowiednie bagaże i czekać na termin fascynującej przygody.

Jeśli macie jakieś pytania, zawsze możecie zadzwonić lub napisać. W trakcie wyjazdu Wasz travel designer będzie dostępny pod telefonem 24/7, aby każdy dzień upłynął w atmosferze błogiego relaksu. Więcej możecie poczytać o tym poniżej. Możecie też bezpośrednio zamówić ofertę klikając w przycisk poniżej.
Zamów wakacje

Jak działamy?

Stawiamy na kompleksowość

Zajmujemy się Waszym wyjazdem od A do Z. Zaproponujemy odpowiednią rezerwację lotniczą. Zarezerwujemy miejsca noclegowe, transport oraz atrakcje. Otrzymacie pełną informację na temat tego, co jest w cenie, a co można dobrać dodatkowo do pakietu. Przygotujemy także informacje na temat ubezpieczeń, szczególnie zdrowotnych.

Kontakt 24/7

Wiemy, jak ważna jest świetna obsługa klienta w podróży. O każdej porze, niezależnie od strefy czasowej, będziecie mogli zadzwonić w pilnych przypadkach i my rozwiążemy temat. Dla nas to istotne, aby to był Wasz czas relaksu. Stąd też wdrażamy takie rozwiązanie, ponieważ stres jest tego przeciwieństwiem, a my nie chcemy Was na niego narażać.

Upraszczamy Waszą podróż

Wiecie jakie jest najgorsze odczucie podczas wakacji? Kiedy odwiedziliście jakieś miejsce, ale na tyle krótko, że nie można było się nim nacieszyć. Nasze podejście jest inne. Rezerwujemy 5 interesujących miejsc w danym kraju, do tego najlepiej 3-4 hotele. Dzięki temu możecie zwiedzać z poczuciem, że na wszystko jest czas. Takie rozwiązanie ułatwia też podróżowanie z dziećmi.

Planujemy dobrą zabawę

Nasze programy są dostosowane do każdego pokolenia. Chcemy, aby z takiego wyjazdu czerpali dorośli oraz dzieci. Tworzenie naczyń w afrykańskim buszu dla dzieci? Nurkowanie dla dorosłych? Nie ma problemu. Każdy znajdzie coś dla siebie, bo ofertę przygotujemy w oparciu o Wasze preferencje i to, co lubicie robić. Zależy nam na tym, abyście to Wy jak najwięcej czerpali z danego wyjazdu.

Szacunek do lokalnej kultury

Ideą, która nam przyświeca podczas planowania całej podróży, jest to, żeby jak najlepiej poznać lokalną kulturę. Macie polskiego przewodnika, ale wszystkie atrakcje prowadzą lokalni mieszkańcy. To ten kontakt sprawia, że nasze wycieczki są wyjątkowe, bo nie tylko widzicie, jak żyją Ci ludzie, ale choć przez chwilę możecie w tym uczestniczyć. Właśnie takie momenty budują wspaniałe doświadczenia i wspomnienia.

Dbamy o współpracowników

Pracujemy według zasady: travel local, eat local, shop local. Chcemy, aby to lokalna społeczność odwiedzanego kraju zarobią na Waszym pobycie: kierowcy, hotelarze, restauratorzy, przewodnicy. Staramy się korzystać z miejsc, z których pieniądze z Waszego pobytu zostają w danym kraju. Unikamy dużych sieci hotelowych, nie wykluczamy ich, ale staramy się aby jak najwięcej środków zostało przekazanych bezpośrednio do ludzi.

Kontakt

Chcesz gdzieś wyjechać? Napisz do nas, pomożemy!

Tel: +48 500 098 984
E-mail: tour@tourdefamily.pl

Adres biura:
Budynek: BE - Adgar Plaza, 
ul. Postępu 15, piętro 7, 02-676 Warszawa

    starstar-halfenvelopephonesmartphoneheart-pulseearth linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram