Przygotujemy wakacje na zamówienie

Każda nasza oferta jest dostosowywana pod klienta. Zależy nam na tym, aby nasze wyjazdy były niezapomnianą przygodą, która odpowiada uczestnikom. Nie ma w tym grama przesady, bo są one organizowane specjalnie dla Was. Nie ma dwóch takich samych wyjazdów. Oferujemy egzotyczne wakacje, które na zawsze pozostaną w Waszej pamięci. Znamy najlepsze egzotyczne kierunki wakacji – gorące kraje i rajskie wyspy, które zapierają dech w piersi.

Nie jesteśmy typowym biurem podróży, dlatego nie organizujemy typowych wycieczek. Oferujemy wyjątkowe kierunki podróży. Nie mamy dużych grup turystycznych, gdzie każdy musi dostosować się do reszty. My słuchamy Waszych potrzeb i sprawiamy, że dzieje się magia, a Wy możecie pozwolić sobie na błogi relaks w ciepłym kraju lub na tropikalnej wyspie.

Wypełnij formularz

Na początek wystarczy niezobowiązująco wypełnić formularz. Opowiedzcie nam o tym, jak chcecie, aby wyglądały Wasze wymarzone wakacje. Gdzie chcecie jechać? Ile osób i w jakim wieku będzie podróżować? Czy macie jakieś specjalne wymagania odnośnie wyjazdu? To są niektóre pytania, na które będziecie mogli odpowiedzieć.
Zamów wakacje

Planujemy Waszą 
podróż marzeń

Cały proces trwa około 10 dni. To etap, w którym uwzględniamy wszystkie Wasze uwagi, kontaktujemy się z liniami lotniczymi, hotelami, dobieramy odpowiednie atrakcje, sprawdzamy dostępność wszystkich miejsc – planujemy całość od A do Z. Zadziałamy jako Wasz osobisty planer urlopu. Dbamy, żeby zaplanowane wakacje jak najlepiej odpowiadały wycieczce z Waszych marzeń.

Na tym etapie zazwyczaj przedstawiamy Wam przewodnika, który będzie Wam towarzyszył podczas wyjazdu. Jeśli macie ochotę na samotne wakacje lub dobrze znacie już okolicę, możecie wybrać wariant bez niego. Wtedy znajdziemy dla Was niezawodne samochody i polecimy naszych, sprawdzonych lokalnych kierowców. Przetestowaliśmy rekomendowane przez nas metody i trasy na własnej skórze podczas naszych osobistych podróży. Polecamy tylko to, co sami sprawdziliśmy, co sprawia, że jest z nas wyjątkowy planer urlopów.

Oferta została wysłana

Przygotowaną ofertę otrzymujecie w formie tekstowo-graficznej w pliku PDF. Macie tam dokładnie rozpisane dni, atrakcje, hotele. Na tym etapie możemy zrobić jeszcze jakieś korekty lub uwzględnić Wasze dodatkowe oczekiwania. Wtedy kontaktujemy się na bieżąco i zmieniamy.

Trzeba też pamiętać, że jeśli proces od przygotowania oferty do jej akceptacji będzie stosunkowo długi, ceny mogą się zmienić (np. lotów). Tak samo w przypadku oferty last minute, zrobimy wszystko, żeby się udało, ale potrzebujemy szybkich decyzji, żeby wymarzony odpoczynek był dopięty na ostatni guzik.

Oferta końcowa

Przesyłamy Wam ofertę wraz ze wzorem umowy, informacją na temat przetwarzania danych osobowych, informacją o ubezpieczeniu. Wy wypełniacie dokumenty i przesyłacie je do nas, my odsyłamy je Wam tuż po podpisaniu. Umowa zostaje zawarta. Zgodnie z umową wpłacacie nam zaliczkę, a my potwierdzamy wszystkie potrzebne rezerwacje.

Możecie odliczać czas
do wymarzony wakacji

Teraz nie pozostaje Wam nic innego, jak cieszyć się wakacjami! Umowa podpisana, rezerwacje dograne, trzeba tylko przygotować odpowiednie bagaże i czekać na termin fascynującej przygody. Odliczaj dni z myślą: „podróże moich marzeń tuż-tuż!” Świat egzotycznych wakacji stoi przed Wami otworem!

Jeśli macie jakieś pytania, zawsze możecie zadzwonić lub napisać. W trakcie wyjazdu Wasz planer urlopów będzie dostępny pod telefonem 24/7, aby każdy dzień upłynął w atmosferze błogiego relaksu. Przeczytajcie o tym, jak dokładnie działamy, poniżej.

Jeśli myślisz teraz „czas wreszcie zdecydować się na podróż moich marzeń”, możesz szybko zamówić idealną dla siebie ofertę, klikając w przycisk poniżej. Wypełnij formularz kontaktowy, a my od razu przystąpimy do planowania. Cały świat czeka na Ciebie!
Zamów wakacje

Jak działamy?

Działamy od A-Z

Komfort naszych klientów jest dla nas najważniejszy. Zostaw planowanie nam, zajmiemy się wszystkim, a ty będziesz mógł cieszyć się wymarzonym wyjazdem za granicę. Kompleksowa obsługa podróży to nasza specjalność. Rezerwujemy bilety lotnicze, miejsca noclegowe, niezbędny transport, a także wszystkie wybrane atrakcje i miejsca aktywnego wypoczynku. Pomożemy również z ubezpieczeniem. Kładziemy nacisk na profesjonalną obsługę klienta.

Zawsze w kontakcie

Bezpieczeństwo klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem, to dla nas priorytet. Nie zostawiamy nikogo samemu sobie. Wiemy, że problem, który przydarzy się podczas podróży za granicą może być podwójnie stresujący, dlatego oferujemy kompleksową obsługę klienta. Czuwamy pod telefonem 24/7, niezależnie od strefy czasowej. Rozwiążemy sprawę, abyście mogli wrócić do błogiego relaksu.

Naciesz się wakacjami

Podróż dopiero co się zaczęła, a już trzeba wracać do domu? Z nami unikniesz poczucia niespełnienia. Podchodzimy kompleksowo do tworzenia idealnych aktywnych wakacji za granicą dla dzieci i dorosłych. Zawsze rezerwujemy 5 ciekawych atrakcji oraz kilka różnych hoteli. Dokładny plan podróży pozwoli w pełni nacieszyć się urlopem. Jest także ułatwieniem podczas podróży z dziećmi.

Po dobrą zabawę to tu

Dobieramy każdą atrakcję indywidualnie, z myślą o tym, co dokładnie lubisz robić. Zaplanujemy aktywne wakacje dla dorosłych podróżujących z dziećmi lub samotnie. Oferujemy wybór zajęć odpowiednich dla każdej grupy wiekowej. Przykładowe z nich to nurkowanie dla dorosłych i wyrabianie naczyń pośród afrykańskiego buszu dla najmłodszych. Brzmi ciekawie? Zgłoś się do nas, a przygotujemy aktywne wakacje za granicą specjalnie dla Ciebie!

Poznaj lokalną kulturę

Podczas prywatnych podróży wielokrotnie zachwycaliśmy się lokalnymi kulturami. Teraz chcemy zagwarantować naszym klientom okazję do tego samego. Podczas wakacji będziecie pod opieką polskiego przewodnika, ale wszystkie atrakcje (zarówno te przewidziane dla dorosłych, jak i dla dzieci) mają zawsze lokalnych prowadzących. Daje to niepowtarzalną okazję do poznania codziennego życia tamtejszej społeczności.

Wspieramy lokalny biznes

Szanujemy lokalną kulturę, dlatego zawsze stawiamy na lokalne atrakcje i jedzenie. Dbamy o pracowników i obsługę odwiedzanych krajów, unikamy dużych sieci hotelowych. Kompleksowo wspieramy mniejsze lokalne biznesy: lokalnych restauratorów, hotelarzy, kierowców i przewodników.

Kontakt

Chcesz gdzieś wyjechać? Napisz do nas, pomożemy!

Tel: +48 500 098 984
E-mail: tour@tourdefamily.pl

Adres biura:
Budynek: Adgar Wave - BE
ul. Wincentego Rzymowskiego 53, piętro 8, 02-697 Warszawa

    starstar-halfenvelopephonesmartphoneheart-pulseearth linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram