O nas

Witamy Cię serdecznie! Jesteśmy Agnieszka i Marcin Lewandowscy, to my prowadzimy Tour de Family. Biuro, które powstało z ogromnej pasji do podróżowania. Co nas łączy to zamiłowanie do CIESZENIA SIĘ ŚWIATEM! Nie potrafimy żyć bez podróży. Przemieszczanie się, poznawanie nowych miejsc to nasz sposób na życie, zarówno na czas wolny, jak i biznes.

Oddając swoje wakacje w nasze ręce możecie być pewni, że zadbamy o Wasz radosny czas, wspólne przeżycia oraz bezpieczeństwo. Tworzymy programy wyjazdów już od ponad 15 lat.

Dlaczego?

Łącznie odwiedziliśmy ponad 100 krajów, a odkąd w naszym życiu pojawiły się dzieci, podróżujemy razem z nimi. W 2021 roku spełniliśmy nasze marzenie życia i odbyliśmy półroczną podróż po Ameryce Południowej wraz z 5-letnią córeczką i 3-letnim synkiem. 

Jest nam ogromnie miło, że możemy się dzielić naszym doświadczeniem z Wami. Wierzymy, że dzięki naszej znajomości świata, będziemy mogli przygotować dla Was podróż, która na długo zostanie w pamięci.
Zamów wakacje

Sześć ciekawostek o nas

Agnieszka

Przez 15 lat zarządzałam jednym z biur podróży na polskim rynku. Jestem laureatką nagród MP Power (nagroda rynku podróży motywacyjnych). Ukończyłam kurs nurkowania PADI, turystyki górskiej i wspinaczkowe.

Marcin

Przez wiele lat organizowałem targi turystyki biznesowej. Ukończyłem kurs instruktora narciarstwa i survivalu, turystyki górskiej, kursy wspinaczkowe, nurkowania PADI Advance, żeglarza. Wykładałem również turystykę na wielu uczelniach.

Nasze dzieci

Klara (rocznik 2016) była już w 19. krajach, Wojtek (rocznik 2019) w 9. Od małego staramy się pielęgnować w nich pasję do zwiedzania i ciekawość świata.

Planujemy Wasze wycieczki

Jesteśmy geografami, entuzjastami podróży i przygód. Oboje zostaliśmy pilotami wycieczek, bo kochamy dzielić się naszą wiedzą z innymi.

Chcemy zwiedzić cały świat

Odwiedziliśmy łącznie ponad 100 krajów i chcemy więcej.

Kochamy góry!

Samodzielnie zorganizowaliśmy wyprawy na Kilimanjaro, Kazbek, Mt. Blanc, Aconcagua i Mustagh Ata.

Kontakt

Chcesz gdzieś wyjechać? Napisz do nas, pomożemy!

Tel: +48 500 098 984
E-mail: tour@tourdefamily.pl

Adres biura:
Budynek: BE - Adgar Plaza, 
ul. Postępu 15, piętro 7, 02-676 Warszawa

    pencilstarenvelopeusersshirteartharrow-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram